0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Milan Smrcek
۳
۲
Ludek Vtelensky
Finished
۰۲:۳۰
Zdenek Medlik
۱
۳
Roman Polovka
Finished
۰۰:۰۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Martin Guk
Finished
۰۰:۰۰
Darin Kryl
۲
۳
Tomas Stempak
Finished
۰۰:۰۰
Milan Fikar
۱
۳
Petr Sejk
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Stempak
۳
۰
Josef Toth
Finished
۰۰:۳۰
Petr Sejk
۲
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۰:۳۰
Martin Guk
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۳۰
Roman Polovka
۳
۱
Ludek Stinil
Finished
۰۰:۳۰
Petr Hisler
۳
۲
Zdenek Medlik
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Jelinek
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۰۱:۰۰
Krystof Lotrek
۳
۰
Darin Kryl
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Mista
۳
۰
Milan Fikar
Finished
۰۱:۰۰
Krystof Lotrek
۳
۰
Darin Kryl
Finished
۰۱:۳۰
Ludek Stinil
۰
۳
Zdenek Medlik
Finished
۰۱:۳۰
Matous Klimenta
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۱:۳۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Milan Fikar
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Stempak
۳
۰
Josef Toth
Finished
۰۲:۰۰
Petr Hisler
۳
۲
Roman Polovka
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Mista
۲
۳
Petr Sejk
Finished
۰۲:۰۰
Martin Guk
۳
۲
Vladimir Jelinek
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۲:۳۰
Linder Ladislav
۳
۱
Marek Placek
Finished
۰۳:۰۰
Jan Varcl Jr.
۳
۱
Tomas Andrle
Finished
۰۳:۰۰
Plachy Jiri
۱
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۳:۳۰
Ludek Vtelensky
۲
۳
Julius Lazar
Finished
۰۳:۳۰
Pavel Kulhanek
۲
۳
Linder Ladislav
Finished
۰۴:۰۰
Milan Smrcek
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۰۴:۰۰
Ondrej Kucirek
۳
۲
Marek Placek
Finished
۰۴:۳۰
Julius Lazar
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۴:۳۰
Ludek Vtelensky
۰
۱
Jan Varcl Jr.
inprogress
۰۵:۰۰
Plachy Jiri
۰
۱
Linder Ladislav
inprogress
۰۵:۰۰
Europe
TT Elite Series
Jakub Kosowski
۳
۱
Grzegorz Felkel
Finished
۰۰:۰۰
Kaczmarek Jakub
۰
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۰:۱۵
Artur Bialek
۱
۳
Piotr Cyrnek
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Chojnacki
۱
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۰:۴۵
Matkowski Jakub
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Jendrysik
۱
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۱:۱۵
Przemyslaw Korzec
۳
۲
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۴۵
Sebastian Bak
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Kaczmarek Jakub
۰
۳
Dawid Jendrysik
Finished
۰۲:۱۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۲:۳۵
Jakub Chojnacki
۰
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۴۵
Blazej Cioch
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Przemyslaw Korzec
۳
۰
Dawid Jendrysik
Finished
۰۳:۱۵
Sebastian Bak
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۳۰
Kaczmarek Jakub
۳
۲
Jakub Chojnacki
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Damian Swierczek
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۰۴:۱۵
Blazej Cioch
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۴:۳۰
Przemyslaw Korzec
۲
۲
Jakub Chojnacki
inprogress
۰۴:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۰
Wojciech Gluszek
inprogress
۰۵:۰۰
Russia
Liga Pro
Andrey Pravdnov
-
-
Girevenkov Alik
Finished
۰۰:۱۵
Alexander Alexeev
۱
۳
Sergey Kuzmin
Finished
۰۰:۳۰
Bogdan Grebenyuk
۰
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۰۰:۴۵
Denis Sayanov
۲
۳
Stanislav Bilyuga
Finished
۰۰:۴۵
Dmitriy Emec
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۱:۱۵
Nikita Sukharnikov
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۱۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۴۵
Nikita Sadovskiy
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Popov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۰۰
Roman Astreev
۳
۲
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۰
Ilyas Shakirov
Finished
۰۲:۱۵
Kirill Malahov
-
-
Anatoly Ilin
inprogress
۰۲:۳۰
Nikita Sukharnikov
۲
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۲:۴۵
Dmitriy Emec
۱
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۰۰
Ilyas Shakirov
۳
۲
Yurii Merkushin
Finished
۰۳:۱۵
Aleksey Zirin
۳
۱
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Popov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۳۰
Roman Astreev
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
-
-
Kirill Malahov
inprogress
۰۴:۰۰
Ivan Pandur
۰
۳
Dmitriy Emec
Finished
۰۴:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۴:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۴:۳۰
Vasiliy Rudenko
۱
۲
Aleksey Zirin
inprogress
۰۴:۴۵
Nikita Sadovskiy
۲
۲
Ilyas Shakirov
inprogress
۰۴:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
-
-
Kirill Malahov
inprogress
۰۵:۳۰
Germany
Challenger Ochsenhausen
Romain Ruiz
۳
۰
Dillon Chambers
Finished
۰۰:۲۰
World
TT-CUP
Martin Boltik
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۰:۲۰
Michal Nemec
۱
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۰:۵۰
Martin Boltik
۳
۰
Michal Nemec
Finished
۰۱:۲۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۰:۳۰
Jan Zaharov
۳
۲
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۰:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Oleksii Metla
Finished
۰۰:۴۵
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۱:۰۰
Oleg Andreev
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۲:۰۰
Oleksii Metla
۱
۳
Vitali Khorolsky
Finished
۰۲:۱۵
Vitali Khorolsky
۲
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۲:۴۵
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Jan Zaharov
Finished
۰۳:۳۰
Oleksii Metla
۳
۲
Ruslan Lazebny
Finished
۰۳:۴۵
Vitaliy Solovey
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۳۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Ararat Smoyan
۱
۳
Davit Mirzoyan
Finished
۰۱:۳۰
Andranik Sahakyan
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۱۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۲:۳۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۵۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۳:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۲
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۳:۵۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید